GÜN İÇİNDE ACİL KARGO GÖNDERİMİ

Gün İçerisindeki Acil Olan Kargolarınızı Adresinizden Alarak Gönderi Adresinize Teslim Ediyoruz.

Uçak sefer saatlerine Göre Gönderileriniz Gün İçerisinde 1-3 saat Arasında Teslimatı Yapılmaktadır.

Gün İçerisinde Teslimatını Gerçekleştirmek İstediğiniz Kargolarınızı Uçak sefer saatlerinden Enaz İki saat Önce Gönderi Adresinizden alınması Gerekmektedir.

Faaliyet Göstermiş Olduğumuz İllerimizde Bu Hizmetimiz İçin Gerekli Olan Ekip ve Ekipmanlarımız Bulunmaktadır. 7/24 İletişim Kurabileceğiniz Ekip Arkadaşlarımız Kargonuzu En Hızlı Ve En Ekonomik Şekilde Alım Ve Teslimatını Yapacaktır.

 

Adresten alım ve adrese teslim ücreti talep etmeden gönderinizi adresinizden alıyor ve alıcısına teslim ediyoruz. Ayrıca kargonuz teslim edildiğinde, bu bilgiyi kısa mesajla ücretsiz olarak cep telefonunuza iletiyoruz. Hızlı uçak kargo hizmeti verdiğimiz illerle ilgili detaylı bilgiyi 444 4 955 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilirsiniz.

 

 
DİĞER HİZMETLERİMİZ
ADRES'DEN ADRESE KARGO GÖNDERİMİ
GÜN İÇERİSİNDE ACİL KARGO GÖNDERİMİ
CANLI HAYVAN KARGO GÖNDERİMİ
 
İLETİŞİM

Hızlı uçak kargo hizmeti verdiğimiz illerle ilgili detaylı bilgiyi 444 4 955 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilirsiniz.

 
 
  • Şehir dışına acil kargo gönderilerinizin teslimi için YAŞAR KARAKELLE GRUP LTD. ŞTİ. olarak hızlı uçak kargo hizmetimizi tercih ettiğinizde.

  • Dosya ve paketler için teslimat sürelerinin 24 saat olduğu, hava taşımacılığına müsait illerimizde, Hızlı uçak kargo hizmetimizle bu süreyi sizin için 1 ile 5 saate indiriyoruz.

  • Adresten alım ve adrese teslim ücreti talep etmeden gönderinizi adresinizden alıyor ve alıcısına teslim ediyoruz. Ayrıca kargonuz teslim edildiğinde, bu bilgiyi kısa mesajla ücretsiz olarak cep telefonunuza iletiyoruz.

  • Hızlı uçak kargo hizmeti verdiğimiz illerle ilgili detaylı bilgiyi 444 4 955 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilirsiniz.